Top
Plný pohár / Výlety a akcie  / Pozývame vás na BraVinO Wine Show

Pozývame vás na BraVinO Wine Show

V piatok 13. apríla sa v luxusných priestoroch hotela Devín v Bratislave už po druhýkrát stretnú milovníci vína, predovšetkým z oblasti Panónskej panvy. Medzinárodná prezentácia vín BraVinO Wine Show predstaví vinárov z Maďarska, Slovenska aj Českej republiky.

Okrem skvelej ochutnávky od 25-tich vystavovateľov sa môžu návštevníci tešiť aj na bohatý sprievodný program, súťaž, či prezentáciu dobrôt u gastro partnerov podujatia.

Podobne ako v minulom roku aj tento ročník si pripravil niečo pre laikov aj odborníkov. Sprievodný program v podobe “masterclass-ov” je tento rok zameraný na dve nosné témy – Jednou z nich je Kadarka, ktorú predstaví Zoltán Heiman. A druhou Cabernet Franc, ktorý bude prezentovať osoba pre túto tému najpovolanejšia Csaba Malatinszky.

Novinkou druhého ročníka je možnosť doviezť sa na a z podujatia bezplatne špičkovými elektromobilmi BMW i3, či vyhrať tento automobil na týždeň. Toto aj mnohé ďalšie prekvapenia čakajú aj na vás, ak si zarezervujete svoj čas a prídete sa pozrieť na BraVinO Wine Show v poobedňajších hodinách v piatok 13. apríla.

Lístky si môžete zakúpiť už dnes. Pri zvýhodnenom predpredaji zakúpite na Wisomme základný vstup za 20 EUR. Neprehliadnite však ani limitovanú ponuku kombinovaných vstupov pre masterclass-y. Navyše – ak pracujete alebo podnikáte v gastronómii, je váš vstup na BraVinO Wine Show bezplatný. Stačí sa na webe podujatia zaregistrovať.

Podrobné informácie o programe aj sprievodných podujatiach nájdete na webe www.bravino.sk

Žiadne komentáre

Leave a Reply:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.