Top
 

O nás

Sme milovníci vína, ktorí svoju vášeň radi zdieľajú

Plný pohár je prísľub pekného večera

Sme team ľudí, ktorí milujú víno, dobré jedlo, dobrú kávu a kvalitnú gastronómiu. V roku 2016 sme založili blog zameraný hlavne na alkoholické nápoje a pôžitkárstvo.

Po viac ako roku sme sa rozhodli tento blog rozšíriť. Založili sme spoločnosť Prvá zážitková a výpravná s.r.o., cez ktorú organizujeme tématické degustácie vína a alkoholov, zážitkové výlety do vinárstiev a gurmánske eventy plné dobrého jedla a dobrého vína.

Web Plný pohár je miestom, kde si môžete nájsť dobré odporúčania na víno. Blog budeme stále písať. No nájdete tu aj ponuku naašich služieb, vínnych balíčkov a pôžitkárskych eventov.

2015-07-28-20.47.01

Náš tím

mkdf-team-image

Peter Kučerka

marketing

Vyštudovaný marketér, ktorý sa dlhodobo venuje online marketingu. Od vysokej školy organizoval stretnutia pri dobrom jedle a dobrom víne Twinecamp. Zanietený milovník vína, absolvoval niekoľko someliérskych kurzov Vinárskeho Inštitútu. V Plnom pohári má na starosti komunikáciu a organizáciu eventov.

mkdf-team-image

Táňa Straková

Event planning & business

Pracovné zameranie až donedávna z úplne iného súdka. Miluje plánovanie a organizovanie stretnutí príjemných ľudí pri rôznych príležitostiach spojených s ochutnávaním a varením. Nadšená cestovateľka za vínom a zberateľka toho najlepšieho čo pri potulkách svetom a vinicami objaví. Do tímu sa snaží priniesť ženský pohľad.

mkdf-team-image

Miro Balla

Konzultant someliér

Mladý milovníka vína a dobrého jedla, pracujúci ako someliér. Skúsenosti čerpal v známych reštauráciách a winebaroch ako Elesko wine park restaurant alebo Winter wine club. Dnes pôsobí ako someliér a barista v spoločnosti Corner&Co a Wineplanet. Je absolventom mnohých odborných kurzov. V roku 2009 a 2010 sa stal víťazom juniorských somelierských súťaží organizovaných ASSR. Založil značku Plný pohár a v súčasnosti dobrovoľne pomáha a svojími vedomosťami vedie degustácie a výlety.

Povedali o nás...

 • 5 star review  Najlepsie akcie!:)

  thumb Sonka Fordinálova
  10/09/2017
 • 5 star review  Ďakujeme � boli ste 110percentny..dozdegustovania priatelia � ���

  thumb Juliana Borosova Uherova
  7/09/2017
 • 5 star review  Načo veľa rečí, keď je pohár plný. � super bolo.

  thumb Marek Madaj
  7/09/2017
 • 5 star review  Chlapci, super bolo. Dakujeme 😉 #fullbottle #pohoda

  thumb Marcel Imrich
  7/09/2017
 • 5 star review  

  thumb Adam Belis
  6/24/2017
 • 5 star review  Prajem stále dobré nápady(akcie) a ešte lepšie vína. Ste super ?

  thumb Pavla Součková Ďurková
  6/22/2017
 • 5 star review  

  thumb Erika Srnáková
  6/22/2017
 • 5 star review  V pohodovom duchu, so skvelymi vinami, vinarmi, vzdy na zaujimavych/prijemnych miestach.

  thumb Kristína Majorová
  6/22/2017
 • 5 star review  

  thumb Norbert Lojko
  6/19/2017
 • 5 star review  

  thumb Martin Čery
  6/19/2017

 

Ste reštaurácia alebo iná gastro prevádzka a hľadáte distribútora vína? Odporúčame spoločnosť Corner SK
Spájame jedlo a víno

Víno je ideálny spoločník každého dobrého jedla. Pripravíme pre vás a vašich priateľov znamenitú večeru priamo so šéfkuchárom. Túto večeru someliér vhodne napáruje s vínami.

Cestujeme s vami

Na výlety za vínom pôjdeme s vami. To znamená, že sa o vás počas celej cesty budeme starať a sprevádzať vás. Od odborného výkladu po nalievanie vína do pohára.

Ponúkame komfort

Na našich výletoch si iba sadnete do autobusu a už sa o nič nestaráte. Iba si jednoducho užívate život. O všetko ostatné sa postaráme my.

Degustácie so someliérom

Našimi eventami a degustáciami vás bude sprevádzať someliér, ktorý vám ukáže ako správne degustovať a vychutnávať nápoje.