Top
Plný pohár / Názory  / Nový projekt a nový obsah: Plný pohár na videu

Nový projekt a nový obsah: Plný pohár na videu

Vieme, dlhšie sme sa neozvali a nenapísali žiadny blog. Pravdu povediac máme ich pár rozpísaných, ale nebol moc čas. S Mirom sme sa však zhodli, že musíme dohnať zanedbané resty a začať viac blogovať a písať. O vínach čo sme ochutnali, o degustáciách, o nás.

Čo máme nové a čo plánujeme na tento rok?

Hlavnou novinkou je, že máme posilu. S pár eventami nám bude pomáhať naša kamarátka Alexandra, ktorá je skúsená organizátorka akcií. My sa tak budeme môcť sústrediť hlavne na víno a jedlo. Keďže na Pohode mal náš bubblebar úspech, chceme ho viac využívať a plánujeme sa zúčastniť na rôznych menších akciách. Ak nás uvidíte, zastavte sa na pohárik prosecca alebo sektu.

Tento rok opäť pre vás plánujeme degustácie, možno jeden výlet, nejaký ten masterclass a potom samozrejme jednu väčšiu akciu s bublinkami (tá bude super!). Vždy poslednú stredu v mesiaci sa bude konať Rande na slepo s vínom. Dáme vedieť tému, ale vždy to bude 8 vín, ktoré ochutnáte na slepo. Tieto malé degustácie sa budú konať v Grand Cru Wine Gallery (pokiaľ nenapíšeme inak).

Nový video projekt

Na tento rok sme si naplánovali taký malý video projekt Plný pohár na videu. Postupne budeme uverejňovať videá s rozhovormi so zaujímavými ľuďmi z gastro biznisu. Máme v pláne navštíviť pár vinárstiev (ako inak), hotelov, reštaurácií, mäsiarov, páliarne, syrára, kaviarne, pražiarov… Chceme ukázať zaujímavých ľudí spoza opony. Čo robia, ako robia, prečo robia. Veríme, že vás to bude baviť. A samozrejme máme v pláne pár videí čisto o víne.

Prvé video, ktoré sme spravili bolo s Lukášom Korčekom z Michalska Cocktail Room.

Ďakujeme za zapožičanie techniky na tento náš projekt od Syntex.sk

Post Tags:

Žiadne komentáre

Leave a Reply:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.