Top
 

Čapované prosecco

Ideálny nápoj pre každý párty a večierok

Čo je čapované Prosecco

Bublinky, ktoré sa na Slovensku pijú asi najviac. V popularite neprekonateľné šumivé víno nájdete prakticky v každej lepšej vinotéke a reštaurácii.

Prosecco je šumivé alebo perlivé víno výhradne produkované v oblasti Veneta v regiónoch Valdobbiadene a Conegliano. Na výrobu tohto vína sa používa najčastejšie odroda Glera. Vína sú jemné, svieže a mnohokrát majú veľmi ovocný charakter.

Na našich akciách, festivaloch a eventoch pravidelne čapujeme víno zo slávneho talianského prosecco domu Terra Serena, ktoré je vyrábané metódou Frizzante z odrody Grela.

Plánujete párty, firemný večierok alebo rodinnú oslavu a chcete si ju ozvláštniť. Čapované prosecco je ideálny spôsob. Ozvite sa nám a pripravíme vám ponuku na mieru.

Súčasťou balíčka bude sud prosecca, CO2 bomba a požičanie čapovacieho zariadenia.

Prosecco za výbornú cenu

Bublinky v sudoch sa naozaj oplatia. Ľahké, svieže a plné lahodných bubliniek, také je víno z vinárstva Terra Serena, ktoré sa nachádza v oblasti Treviso. Jeden sud obsahuje až 240 pohárov plných bubliniek.

Prenájom čapovacieho zariadenia

Na vašu oslavu alebo večierok vám požičiame 2 pákové čapovacie zariadenie so vzduchovým kompresorom, ktoré zvládne vyčapovať a vychladiť až 50l Prosecca alebo piva za hodinu.

Doručenie v Bratislave ZADARMO

V rámci Bratislavského kraja vám doručíme a nainštalujeme čapovacie zariadenie spolu so sudmi a CO2 bombou zadarmo.

Chcete prosecco pre vašu párty? Napíšte nám

Napíšte nám a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.


Špecifické požiadavky

Pre koľko ľudí chystáte večierok? Kedy ho chystáte?
Napíšte nám detaily a my vám zašleme cenovú ponuku.