Top
Vlašákové Rendezvous - Plný pohár
fade
3753
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-3753,mkd-core-1.1.1,mkdf-social-login-1.2,mkdf-tours-1.3.1,voyage child theme-child-ver-1.0,voyage-ver-1.4,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Vlašákové Rendezvous

29€

za osobu

Pozývame vás na slepú degustáciu asi najznámejšej slovenskej odrody vína. Spolu ochutnáme 8 znamenitých Rizlingov Vlašských až z 3 krajín. Samozrejmosťou budú aj malé prekvapenia.

Ak sa akéhokoľvek vinára spýtate, ktorá je naša najslávnejšia odroda vína, bezpochyby bude medzi najčastejšie odpovede patriť Rizling Vlašský. V minulosti zaznávaná odroda pre svoju masovosť dnes zažíva znovuzrodenie. Naša druhá najpestovanejšia odroda na toto územie jednoznačne patría vinári z neho robia nádherné vína. Na našej ďalšej slepej degustácii ochutnáme Rizling Vlašský až z troch krajín.

Dátum degustácie: 24. októbra 2017
Čas: od 18:30 do 22:30
Cena: 29 € s DPH
Miesto: Grand Cru Wine Gallery

Súčasťou degustácie bude aj malý záhryz, mäsové špeciality, vybrané syry a aj niečo sladké :).

Pri registrácii vyplňte vaše kontaktné údaje a zadajte dátum degustácie.

 • Miesto odchodu
  Grand Cru Wine Gallery
 • Začiatok
  18:30
 • Koniec
  23:00
 • Počet účastníkov
  15