Top
Rendezvous Dunaj na Dunaji - Plný pohár
fade
3710
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-3710,mkd-core-1.1.1,mkdf-social-login-1.2,mkdf-tours-1.3.1,voyage child theme-child-ver-1.0,voyage-ver-1.4,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Plný pohár / Rendezvous Dunaj na Dunaji

Rendezvous Dunaj na Dunaji

29€

za osobu

Ochutnajte s nami slávnu a jedinečnú slovenskú odrodu Dunaj na slepej degustácii pod našim vedením. Pripravených bude pre vás 8 výnimočných slovenských Dunajov z nami vybraných vinárstiev.

Pozývame vás na naše ďalšie rande naslepo. Tentoraz ochutnáme jedinečnú slovenskú odrodu vína Dunaj, ktorá za svoj vznik vďačí pani Ing. Pospíšilovej. Do praxe bola zavádzaná v našom milovanom Strekove. Vína odrody Dunaj sa v posledných rokoch stali veľmi populárne. Sú tmavočervenej farby, s výraznou chuťovou plnosťou. V chuti a vôni sú tóny prezretých čerešní a višní, ktoré prechádzajú až do veľmi zaujímavých čokoládových tónov.

Dátum degustácie: 27. septembra 2017
Čas: od 18:30 do 22:30
Cena: 29 € s DPH

Súčasťou degustácie bude aj malý záhryz, mäsové špeciality, vybrané syry a aj niečo sladké :).

Pri registrácii vyplňte vaše kontaktné údaje a zadajte dátum degustácie.

  • Začiatok
    18:30
  • Koniec
    22:30
  • Počet účastníkov
    15
  • V cene je zahrnuté: