Top
Plný pohár na tanieri: jedlo a víno - Plný pohár
fade
3772
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-3772,mkd-core-1.1.1,mkdf-social-login-1.2,mkdf-tours-1.3.1,voyage child theme-child-ver-1.0,voyage-ver-1.4,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Plný pohár / Plný pohár na tanieri: jedlo a víno

Plný pohár na tanieri: jedlo a víno

55€

za osobu

Zažite s nami neopakovateľný večer plný dobrého jedla a dobrého vína za účasti 3 slovenských vinárov. Tentoraz ochutnáte vína spolu s vinármi a popri tom vám náš Miro navarí trojchodovú večeru.

Plný pohár je nielen o dobrom víne ale aj o dobrom jedle. Viacerí si isto pamätáte na tradíciu stretnutí pri varení Twinecamp, kde sme si varili, debatovali a popíjali. Veľmi radi by sme na túto tradíciu nadviazali našou ďalšou akciou: Plný pohár na tanieri.

Poďte si s nami navariť a ochutnať trojchodové jesenné menu, ktoré napárujeme s vínami priamo od vinárov. Počas večera sa vám predstavia postupne traja slovenskí vinári.

A samozrejme nebudeme chýbať ani my dvaja. Pripravené máme pre vás viaceré prekvapenia, súťaže a program.

Dátum degustácie: 15. novembra 2017
Čas: od 18:30 do 22:30
Cena: 55 €
Miesto: Škola varenia Jem Iné

 

 • Miesto odchodu
  Škola varenia Jem Iné
 • Začiatok
  18:30
 • Koniec
  22:30
 • Počet účastníkov
  20
1

Program akcie

Už čoskoro tu predstavíme vinárov a menu, ktoré sa bude variť.

Kde budeme

Školu varenia Jem Iné nájdete v priestoroch Starej Tržnice na Nám. SNP.

Škola varenia Jem Iné

Jem iné pripravuje zdravší catering, recepty na mieru a bojuje proti nekvalitným fast-foodom. Inšpiruje ľudí, snaží sa v nich opäť oživiť tradíciu varenia, vzdeláva v oblasti stravovania a vnáša do kuchyne viac kreativity. Znakom toho, že Jem iné to robí naozaj dobre, je získanie statusu ambasádorov a oficiálnych zástupcov svetovej komunity stravovacej revolúcie Food Revolution Foundation Jamieho Olivera.