Top
Výlet za vínom: Malokarpatské potulky 1 - Plný pohár
fade
668
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-668,mkd-core-1.1.1,mkdf-social-login-1.2,mkdf-tours-1.3.1,voyage child theme-child-ver-1.0,voyage-ver-1.4,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-dark-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Malokarpatské potulky vol 1.

Výlet za vínom
Plný pohár / Malokarpatské potulky vol 1.

Malokarpatské potulky vol 1.

79€

za osobu

Poďte s nami na jednodňový výlet za vínami v malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Pozývame vás na návštevu 2 vinárov, ktorí sa svojimi vínami významne zapisujú do kroniky malokarpatských vín. Zažite s nami letnú večernú grilovačku s vínom u jedného z nich.

Prvá zastávka: Vinárstvo Rariga, Modra

Prvou zastávkou na našom výlete za vínom Malých Karpát bude vinárstvo Rariga. Rodinné vinárstvo z Modry sa preslávilo hlavne vďaka svojej vlajkovej odrode Rizlingu Rýnskeho. Vinár Igor Rariga so synom Marekom vám predstavia svoje vína a dajú ochutnať to najlepšie z ich ponuky.

Druhá zastávka: Vinárstvo Limbavin, Limbach

Našou druhou zastávkou bude vinárstvo Limbavin z Limbachu. Toto vinárstvo môžete poznať vďaka ich preslávenému Pinot Noir. Alebo aj z našej vertikálnej degustácie Lacove Pinoty, kde sme si predstavili 6 ročníkov tohto vína. Vinár Laco Puček vám predstaví svoje vína a ukáže vám povestnú limbašskú eleganciu.

Záver nášho výletu bude patriť letnej grilovačke vo vinárstve Limbavin, kde vám náš someliér a grilmajster Miro ugriluje svoje špeciality (a to určite donesie aj povestné klobásy rodinny Ballovcov).

Čo zažijete na výlete?

 

 • Návšteva 2 vinárstiev Malokarpatskej oblasti
 • Degustácia vín priamo pod vedením vinárov
 • Cestu vlastným mikrobusom s bublinkami a Pink Floydom
 • Večernú grilovačku majstra grilu Mira Ballu s mäsovými a vegetariánskymi špecialitami

 

 • Miesto odchodu
  Bratislava
 • Začiatok
  14:00
 • Koniec
  23:00
 • Počet účastníkov
  15
 • V cene je zahrnuté: